Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Blog DlaSponsora

Najnowsze zdjęcia

Więcej zdjęć →
5 miesięcy temu

uklad

5 miesięcy temu

relacja na dluzej

Anonse kobiet05.01.2018

ID: #2848

Katowice, Szukam sponsora

Witaj.
Długo się zastanawiałam czy wejść w świat 'kryptoprostytucji' bo tak właśnie ludzie potocznie nazywają sponsoring. Było wiele argumentów za lecz tyle samo przeciw. Jednak skoro to czytasz to przeważyły plusy.
Potrzebuję odskoczni od szarego życia dziewczyny z małego miasteczka. Od ciężkiej harówki aby wystarczyło od 10 do 10 kolejnego miesiąca. Chcę beztroskiego życia jakie mają moje rówieśniczki, tak wiem to brzmi samolubnie, ale kto z nas lubi 'wegetowac'?
Od kilku dni mieszkam w Katowicach które wciągly mnie od pierwszych chwil.
Teraz kilka słów o mnie. Mam 22 lata, jestem w miarę normalną szaloną i sympatyczną dziewczyną która ma swoje wartości i zasady. Interesuje mnie stały układ który będzie bazował na dyskrecji, wspólnej zabawie, nie udawanych orgazmach l, zaufaniu. Lecz bez wchodzenia na siłę e szczegóły mojego życia prywatnego i na odwrót.
Teraz kwestia seksu. Bo każdy wie ze to nieodłączny element tej układanki.
Mężczyźni z którymi byłam w związku uważali seks za coś co trzeba odbębnić i tyle. Ja w tej kwesti jestem bardziej wymagająca ;) Lubię gdy facet jest facetem. Da klapsa.. zdominuje, pobawi się mną, podrażni i zostawi wkurzoną oraz mokrą na 5 minut. Są jednak dni kiedy to ja lubię być 'na gorze' i nie chodzi mi tutaj o pozycje seksualną bo to lubię robić zawsze, skrępowana silnymi dłońmi mężczyzny czy tez nie. NIE ZNOSZĘ MONOTONI!
Poszukuję mężczyzny który się mną zaopiekuje, mężczyzny szalonego- w pozytywnym sensie, niekoniecznie psychicznie chorego :) Zadbanego i słownego. Pana który chce odskoczni od codzienności, gotowego na nie mechaniczny dobry seks i fajną rozmow. Kogoś z kim stworzę relacje opartą na dyskrecji, wzajemnym szacunku, zrozumieniu.
Na sam koniec zostawiłam wątek bardzo wrażliwy- finansowy. Nie jest łatwo wystawić sobie cennik, dlatego nie zrobię tego. Każdy z was Panowie zdaje sobie sprawę jaka to strona i jak działa jej polityka. Jeżeli chodzi o moje oczekiwania to wszystko jest kwestią dogadania się.
PS. Bardzo proszę was o zdjęcia, zrewanżuje się tym samym
KORNELKA :)

Moje preferencje

Kategoria:

Lokalizacja:

Cel spotkania:

Upodobania:

Mój wygląd:

Inne anonse w tym województwie (Śląskie)

Inne anonse w tej kategorii