Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Blog DlaSponsora

Najnowsze zdjęcia

Więcej zdjęć →
5 miesięcy temu

uklad

5 miesięcy temu

relacja na dluzej

Anonse kobiet06.01.2018

ID: #2849

Kraków, Szukam sponsora

Jestem młodą, atrakcyjną i wysportowaną kobietą. Interesuje mnie relacja oparta na lojalności, zaufaniu i czerpaniem radości z wspólnie spędzonego czasu. Mam wiele pasji, dlatego jestem całkiem dobrą organizatorką czasu. Trenuję bieganie, które początkowo było dla mnie odprężającą przyjemnością, która pozwalała zadbać o moje ciało i umysł. Tymczasem wyznaczam sobie kolejne cele, kolejne biegi, a nawet maratony. Poza aktywnością fizyczną jest dla mnie istotny rozwój intelektualny. W pracy realizuję się naukowo. W czasie wolnym sięgam po literaturę, która pozwala mi na zgłębianie wiedzy o miejscach i kulturze, której nie było mi dane poznać do tej pory, co również jest dobrym dopełnieniem towarzyskich spotkań. Wieczory spędzam zazwyczaj malując na płótnach, drewnie i tekturach. Jednakże lubię też zatopić się w innych formach rozrywki. Odwiedziny w teatrze, czy małym kinie studyjnym nie są rzadkie. Lubię siebie i otaczający mnie świat.

Szukam mężczyzny, z którym będę mogła pogadać o czymś więcej niż zmiennej pogodzie za oknem, który tak jak ja lubi siebie i swoje życie. Pragnę szczerości i spontaniczności, mając otwarte umysły i serca możemy zrobić razem coś o czym wcześniej nie marzyliśmy. Oczekuję miłego spędzania czasu, bliskości.

Zapewne w Twojej głowie tłoczą się myśli, jakie są moje oczekiwania finansowe. Mam pewne marzenia, które chciałabym zrealizować, w obecnej sytuacji zostają tylko celami na arkuszu papieru. Twoje wsparcie również w tej kwestii byłoby przeze mnie pożądane.

Interesuje mnie dłuższa relacja. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz kilka słów o sobie, czego oczekujesz, fotografia będzie miłym dodatkiem.


Aleksandra

Moje preferencje

Kategoria:

Lokalizacja:

Cel spotkania:

Upodobania:

Mój wygląd:

Inne anonse w tym województwie (Małopolskie)

Inne anonse w tej kategorii