Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Blog DlaSponsora

Najnowsze zdjęcia

Więcej zdjęć →
4 miesięcy temu

uklad

4 miesięcy temu

relacja na dluzej

Anonse kobiet19.04.2017

ID: #2517

Poznań, Szukam sponsora

"'' Może to własnie mnie szukasz ....''"
Za pośrednictwem tego portalu Chciałabym poznać Pana z którym udałoby się nawiązać całkiem sympatyczną sponsorowaną relację. Pana dojrzałego nie tyle fizycznie jak również emocjonalnie, Pana na poziomie wiedzącego jak zadbać o kobietę nie tylko w sferze duchowej, cielesnej ale również materialnie.
Jestem kobietą tu na co dzień prowadzę w miarę ustabilizowane życie.
Jednak jak to czasem bywa przychodzi w naszym życiu moment kiedy zaczyna doskwierać nam brak czegoś... dreszczyku emocji, odrobiny adrenaliny spróbowania czegoś nowego. Poznania ciekawych osób odskoczni od dnia codziennego od rutyny i stagnacji która zagościła w naszym życiu.
Chciałbym nawiązać całkiem miłą relację tylko i wyłącznie z jednym mężczyzną. Jestem normalną dziewczyną nie jestem profesjonalistką, zatem nie interesują mnie jednorazowe przygody. Zdecydowanie nie takiej relacji szukam.
Jeśli i Ty jesteś realny i jak ja szukasz odskoczni, miłego towarzystwa,, i miałbyś ochotę zaopiekować się mną, zapraszam Ciebie do kontaktu. Jeśli w jakikolwiek sposób udało mi się Ciebie zainteresować swoją osobą zapraszam do kontaktu .
Bardzo chętnie w dalszej konwersacji odpowiem na twoje pytania.
Odpowiem tylko i wyłącznie na realne i rzeczowe oferty,
Pozdrawiam .

Moje preferencje

Inne anonse w tym województwie (Wielkopolskie)

Inne anonse w tej kategorii