Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Blog DlaSponsora

Najnowsze zdjęcia

Więcej zdjęć →
4 miesięcy temu

uklad

4 miesięcy temu

relacja na dluzej

Anonse kobiet13.02.2018

ID: #2878

Warszawa, Szukam sponsora

Warszawa, Szukam sponsora
Jestem atrakcyjną szczupłą brunetką. Kobietą, która dokładnie wie czego w życiu chce. Moja obecność na tym portalu to nie konieczność ale chęć przeżycia czegoś ekscytującego - przygody życia ...
Tak jestem tu dla pieniędzy ... nie chcę liczyć każdego grosza, chcę wyjeżdżać na wakacje, wychodzić do kina, teatru, na wystawy. Chcę pojechać do Centrum Handlowego i nie zastanawiać się po co tu przyjechałam przecież na nic mnie nie stać ...

Tak jestem tu po to żeby przeżyć coś nowego z jednym, wyjątkowym mężczyzną.
Niestety żebym mogła być z Kimś w ten sposób musi być między nami to coś ... Chemia, fascynacja, pożądanie - nie spotkam się z Tobą jeśli mi się nie spodobasz.

Nie jestem uległa, nie jestem "suką", nie pozwolę się związać, nie podoba mi się plucie, "rzucanie mięsem", oddawanie moczu, bicie, sprawianie bólu - to nie moja bajka.
W mojej bajce nikt mi nie ubliża i nie traktuje mnie jak rzecz ... W mojej bajce czekam na kolejne spotkanie bo poprzednie nie daje mi o sobie zapomnieć.

Być może jestem marzycielką ale taka już jestem.

Napisz jakie masz oczekiwania i wyobrażenia ... (nie jestem profesjonalistką i nie mam "cennika" - wolałabym żebyś pierwszy złożył propozycję - to takie moje małe życzenie).

Spotkajmy się na zapoznawczej kawie

Moje preferencje

Kategoria:

Lokalizacja:

Cel spotkania:

Upodobania:

Mój wygląd:

Inne anonse w tym województwie (Mazowieckie)

Inne anonse w tej kategorii