Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse Sponsoring w mieście Dąbrowa Górnicza - sponsora szukam, zasponsoruję.

Anonse kobiet sobota 17 czerwiec 2017
Dabrowa gornicza, Szukam sponsora

Witam mam na imie Marlena szukam jednego Mezczyzny na dluzszy uklad. Jestem puszysta dziewczyna ale zadbana . Co do ceny mysle ze sie dogadamy . Szukam pana 40+ odpisuje na smsy:)

Anonse mężczyzn Podbito: sobota 25 luty 2017
dabrowa gornicza, Zasponsoruję

Witam poznam kobietę w wieku od 20 do 38 lat miła ciepłą, seksowną pozostałe rzeczy ustalimy na email interesuje mnie dłuższą znajomość

Anonse mężczyzn sobota 29 sierpień 2015
Dąbrowa górnicza, Szukam sponsorki

Wysoki (185) 28 latek z ogromnym temperamentem i drobnymi problemami finansowymi pozna zamożną i dojżałą kobiętę, do niezobowiązującej znajomości opartej głównie na sprawach łóżkowych, ale nie tylko. Za drobną pomoc finansową mogę być Twoim kochankiem i towarzyszem podczas samotnych wieczorów. Potrafię zad...

Dąbrowa Górnicza - szukam sponsora, anonse sponsoring

Twoje poszukiwania sponsora bądź osoby, którą mógłbyś/mogłabyś zasponsorować dotąd kończył się niepowodzeniem? Zapoznaj się z naszym portalem, a z pewnością dotrzesz do osób, dla których sponsoring to rzecz intrygująca, którą chcieliby zgłębić, dokładnie tak jak Ty!


Dlasponsora.com jest portalem, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych sponsoringiem. Atrakcyjne i rzetelne anonse - właśnie takie ogłoszenia realnych osób znajdziesz na naszym portalu i będziesz mógł/mogła wreszcie poznać osoby jakich szukasz od dawna.


Dołącz do grona osób, które już korzystają z naszego portalu, a Dąbrowa Górnicza i mnóstwo innych miast z całej Polski odkryją przed Tobą swoje oblicze, oblicze rzeczywistości, której podstawę stanowi sponsoring. Zapraszamy.