Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse Sponsoring w mieście Gdynia - sponsora szukam, zasponsoruję.

Anonse kobiet czwartek 07 kwiecień 2016
Gdynia, Szukam sponsora

Witam , poznam pana szukającego konkretnej znajomości zarazem kobiety do łóżka jak i do rozmowy . Jestem wesoła , szalona i otwarta . Na pewno będziesz zadowolony z naszej relacji . Zapewniam 100% dyskrecji

Anonse kobiet piątek 18 marzec 2016
Gdynia, Szukam sponsora

Interesuje mnie tylko stały układ z bogatym mężczyzna. Proszę o propozycje finansowe na maila panów do 30 lat.

Anonse mężczyzn środa 07 październik 2015
Gdynia, Szukam sponsorki

szukam sponsorki w celu spędzenia niezapomnianych chwil. Mogę długo i często. Proszę o kontakt kobiety , które wiedzą czego chcą.

Anonse kobiet wtorek 30 czerwiec 2015
Gdynia, Szukam sponsora

Inteligentna,atrakcyjna,zabawna,niestety niezbyt majętna szuka Pana,z którym można ciekawie spędzić czas.Kocham rozmowy,wyjscia,zakrapiane posiedzenia. Dyskrecja jest kwestią oczywistą.

Anonse mężczyzn czwartek 11 czerwiec 2015
Gdynia, Zasponsoruję

Mam 38 lat , jestem w stanie przeznaczyć 2000-2500 PLN miesięcznie dla młodej , ładnej kobiety (woj. pomorskie) w zamian za kilka spotkań w miesiącu. Interesuje mnie dłuższy układ tylko z jedną kobietą i pod warunkiem wspólnego przeprowadzenia testu zdrowotnego. Proszę pisać na e-mail.

Anonse kobiet wtorek 14 kwiecień 2015
Gdynia, Szukam sponsora

Witam poznam mile dobrze sytuowanego pana do milego spedzania czasu we dwoje. ;) dyskretne spotkania i pelna tajemnica :) chcesz wiedziec o mnie wiecej? Napisz ;) prosze tylko o powazne wiadomosci :)

Gdynia - szukam sponsora, anonse sponsoring

Wciąż szukasz osób, które w oparciu o sponsoring chcą zbudować ciekawą znajomość, ale miasto Gdynia jak dotąd nie pozwoliło Ci rozwinąć w tej kwestii skrzydeł? Dzięki naszemu portalowi Twoje poszukiwania będą owocne i przekonasz się, że Gdynia jest miastem ludzi otwartych na sponsoring

Trafiając na nasz portal masz nieograniczone możliwości w zawieraniu znajomości z ludźmi z całej Polski. Seksowne kobiety szukające sponsora i bogaci mężczyźni, którzy chcą zostać sponsorami to największa grupa użytkowników naszego portalu.


Jeżeli pragniesz, aby Twoje plany związane ze sponsoringiem nie były jedynie marzeniami, a stały się rzeczywistością to musisz odwiedzić dlasponsora.com i skorzystać z szansy jaką Ci dajemy. Zapraszamy.