Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse Sponsoring w mieście Gorzów Wielkopolski - sponsora szukam, zasponsoruję.

Anonse kobiet środa 01 marzec 2017
Gorzów Wielkopolski, Szukam sponsora

` Witam ;) wszystkich wolnych Panów ;) , na moim profilu jestem tutaj nowa . Szukam tutaj stałego Pana :) przyjaciela , opiekuna , sponsora do miłych dyskretnych spotkań. Cenie sobie dyskrecje na której Tobie też może zależeć . Wiek od 25 do 35 max 40 . Nie tylko musi nas łączyć sex ale również czasami wsp...

Anonse kobiet sobota 02 maj 2015
Gorzów Wielkopolski, Szukam sponsora

Szukam Pana do dłuższej znajomości sponsorowanej chętnego na spotkanie dziś. Proszę tylko zdecydowanych. Wybiorę jednego Pana bo szukam znajomości z jedną osobą. Nie byłam wcześniej w takiej relacji. Gwarantuję dyskrecję. Nie szukam mechanicznych spotkań a swoistej miłej relacji ze wsparciem finansowym.

Gorzów Wielkopolski - szukam sponsora, anonse sponsoring

Myślisz, że sponsoring to coś dla Ciebie? Chciałbyś/Chciałabyś wkroczyć w świat sponsoringu i szukasz osób o podobnych upodobaniach? Wejdź na nasz portal, a droga do emocjonującej znajomości opartej na sponsoringu stanie przed Tobą otworem.


Dlasponsora.com powstał z myślą o takich osobach jak Ty! Znajdziesz tutaj konkretne anonse kobiet poszukujących sponsora i mężczyzn pragnących stać się sponsorami. Gorzów Wielkopolski i wiele innych miast czeka na Ciebie otworem i jest w stanie zaoferować Ci ogłoszenia jakich szukasz. Nie zwlekaj i zostań użytkownikiem portalu dlasponsora.com, a na pewno nie będziesz żałować tej decyzji. Gorąco zapraszamy.