Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Sponsora szukam Katowice - sex anonse, sponsoring

Anonse kobiet środa 18 kwiecień 2018
Katowice, Szukam sponsora

Witamy Panowie , dwie ładne eleganckie dziewczyny poszukują eleganckiego Pana lub dwoch Ktory/którzy mają ochotę na miłe spotkanie lub pare spotkań . Interesują nas eleganccy kulturalni Panowie w wieku od 30 do 35 lat , tylko poważne propozycje . Ps. Brak zdjęcia z wiadomych przyczyn ???? Oczywiście po wy...

Anonse kobiet wtorek 17 kwiecień 2018
Katowice, Szukam sponsora

Szukam dojrzałego pana w wieku 45-55lat,kulturalnego,zadbanego,inteligentnego,do stałego układu(sponsoring)spotkania 2 do 3 razy w miesiącu, nie mam lokum.Ja 38 lat,puszysta 170cm/95kg,zadbana,kulturalna,miła,uśmiechnięta,ciemnooka,ciemnowłosa.Pierwsze spotkanie na kawie.Pozdrawiam!

Anonse kobiet czwartek 01 luty 2018
Katowice, Szukam sponsora

Witaj, może właśnie to Ciebie szukam w celu zbudowania stałej naturalnej relacji . Usilnie próbuję cokolwiek napisać lecz brak mi pomysłu... być może najprościej będzie jak zacznę od siebie . Powiedzmy że mam na imię Anastazja, lat mam 26 (i tutaj bez słowa powiedzmy :) ) . Na co dzień pracuję. Wysoka, s...

Anonse kobiet piątek 19 styczeń 2018
Katowice, Szukam sponsora

Witam. Długo zastanawiałam się, czy napisać tudzież czy sie tutaj zalogować. Niestety życie nie jest bajką i znalazłam się w trudnej sytuacji finansowej. Jest to sprzeczne z moimi zasadami aczkolwiek nigdy nie wiemy do czego zostaniemy w życiu zmuszeni. Skoro już sie tutaj znalazłam szukam szykam Pana otwa...

Anonse kobiet poniedziałek 15 styczeń 2018
Katowice, Szukam sponsorki

Jestem miłą, młodziutką dziewczyną. Szukam kobiety która wesprze mnie finansowo. Zadbana blondynka o zielono - niebieskich oczach. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i doświadczenia, seks z kobietą zawsze mnie podniecał i był moją fantazją. Czekam na Ciebie!

Anonse kobiet piątek 05 styczeń 2018
Katowice, Szukam sponsora

Witaj. Długo się zastanawiałam czy wejść w świat 'kryptoprostytucji' bo tak właśnie ludzie potocznie nazywają sponsoring. Było wiele argumentów za lecz tyle samo przeciw. Jednak skoro to czytasz to przeważyły plusy. Potrzebuję odskoczni od szarego życia dziewczyny z małego miasteczka. Od ciężkiej harówki ...

Anonse kobiet piątek 29 grudzień 2017
Katowice, Szukam sponsora

Szukam sponsora. Tylko dyskretne spotkania . 300 zł za godzinę . Liczę na oferty od zdecydowanych mężczyzn .

Anonse kobiet sobota 23 grudzień 2017
Katowice, Szukam sponsora

Jestem młodą dziewczyną, nadal się uczę i szukam wsparcia. Jestem nowa w tym świecie i oczekuje dyskrecji i delikatności.

Anonse kobiet sobota 28 październik 2017
Katowice, Szukam sponsora

Jestem dojrzała kobieta szukam stałej relacji sponsorowanej z jednym mężczyzną bez zbędnego pytania dlaczego każdy ma jakiś powód. Zapewniam dyskrecje i też jej oczekuje.

Anonse kobiet wtorek 12 wrzesień 2017
Katowice, Szukam sponsora

Szukam sponsora dyskretnego nie wchodzącego w życie prywatne. Wiek 35 do 45lat. Zadbanego ja Anna 35l ruda krótkie włosy 55kg 160 wzrostu. Dam dużo miłości ciepła zrozumienia i wsparcia. seks jest bardzo ważny.

Katowice - szukam sponsora, anonse sponsoring

Jesteś mężczyzną, któremu od dawna po głowie chodzi sponsoring? A może kobietą, która chciałaby poznać bogatego sponsora? Portal dlasponsora.com to miejsce, które jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania.


Śląsk, a przede wszystkim jego stolica, czyli Katowice to obszar, w którym cała masa kobiet i mężczyzn poszukuje interesujących znajomości. Z pomocą naszego portalu dotrzesz do ogłoszeń i będziesz mógł/mogła wreszcie nawiązać znajomość, która Cię interesuje.


Użytkownicy naszego portalu to osoby otwarte, które w swoich anonsach precyzyjnie określają swoje oczekiwania i preferencje, a więc Panie mogą liczyć na przyjemną znajomość np. z konkretnym i bogatym mężczyzną, a z kolei Panowie dotrą do szalonych kobiet poszukujących sponsora.


Gorąco zachęcamy do odwiedzania dlasponsora.com! Tylko u nas rzetelne ogłoszenia osób, dla których sponsoring nie jest tematem tabu. Zapraszamy.