Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse Sponsoring w mieście Lublin - sponsora szukam, zasponsoruję.

Anonse kobiet niedziela 03 wrzesień 2017
Lublin, Szukam sponsora

Zapraszam chętnych panów na spotkanie ze mną do kontaktu poprzez komunikator gg, bądź przez portal w celu ustalenia szczegółów spotkania.

Anonse kobiet piątek 28 kwiecień 2017
Lublin, Szukam sponsora

Jestem atrakcyjną inteligentną kobietą w wieku 39 lat. Szukam realnego, wykształconego, kulturalnego i normalnego mężczyzny w wieku do 45 lat, który dostarczy mi wrażeń i pomoże finansowo.

Anonse kobiet niedziela 23 kwiecień 2017
Lublin, Szukam sponsora

Szukam REALNEGO i zdecydowanego mężczyzny w wieku do 43lat, chcącego nawiązać stałą, dyskretną relację. Człowieka który sprawi że moje życie stanie się trochę łatwiejsze i przyjemniejsze. Jestem normalną dziewczyną o ciemno brązowych długich włosach, piwnych oczach i miłym uśmiechu. Mam 34lata, dziewczęcą ...

Anonse kobiet sobota 25 marzec 2017
lublin, Szukam sponsora

Młoda pewna siebie bez zobowiązań, samokrytyczna, lubiąca ostry namiętny seks. Poznam mężczyznę dominującego, pewnego siebie, zadbanego o normalnej budowie ciała a przede wszystkim przystojnego znającego swoja wartość, lubiącego zaszaleć, dać coś od siebie. Nie jestem typem dziewczyny, która nom stop prawi...

Anonse kobiet niedziela 12 marzec 2017
Lublin, Szukam sponsora

Studentka szuka doświadczonego Pana. Wstydzę się sama przed sobą, ale fantazjuję o byciu uległą suczką. Szukam Pana, który wie, jak zająć się dziewczyną. 24 lata, niska i szczupła. Jestem sympatyczna i otwarta.

Anonse kobiet poniedziałek 27 luty 2017
Lublin, Szukam sponsora

Nie ukrywam nie należe do małych i zgrabnych kobiet. Jednak jestem osobą sympatyczną z bujną wyobraźnią. Umiem się świetnie porozumiewać jednak bywam nieśmiała. Nieśmiałość wynika z małego doświadczenia które chętnie nabęde z dojrzałym mężczyzną.

Anonse kobiet niedziela 26 luty 2017
Lublin, Szukam sponsora

Witaj :) Jestem 22 letnią , miłą i kontaktową dziewczyną , która poszukuje wsparcia finansowego w zamian za mile spędzone chwile . Nasze spotkanie nie musi zaczynać i kończyć się na sprawach łóżkowych . Potrafię dać z siebie dużo , jednocześnie oczekując od Ciebie odpowiedniego " zdrowego " podejścia . Je...

Anonse kobiet środa 01 luty 2017
Lublin, Szukam sponsora

Jestem uległą kobietką, lubię bdsm, szukam stałego układu, otwarta na wszelkie perwersje i fetysze, masochistka do bólu ;) Nie spotykam się jednorazowo.

Anonse mężczyzn wtorek 03 styczeń 2017
Lublin, Zasponsoruję

L U B L I N- ZASPONSORUJĘ dziewczynę w wieku 18 - 35lat, Szczupły, zadbany mężczyzna po 40ce, spotkania w miłej atmosferze raz w tygodniu, najchetniej stały układ z jedną dziewczyną. Profesjonalistki wykluczone, proszę nie pisać.

Anonse kobiet niedziela 13 listopad 2016
Lublin, Szukam sponsora

Witam Serdecznie Szukam Jedengo Zdecydowanego Pana do spotkan ..Licze na szacunek i lojalnosc..Mysle ze wszystko jest kwestia dogadania sie:) Napewno Bedzie Bardzo Miło Pozdrawiam

Lublin - szukam sponsora, anonse sponsoring

Od dawna szukasz osób, które uważają tak jak Ty, że sponsoring to znakomita forma odskoczni i nieograniczone pole do realizacji swoich najśmielszych fantazji? Jeśli tak jest i chciałbyś/chciałabyś poznać osobę, która podziela Twoje zdanie to koniecznie musisz odwiedzić nasz portal.


W kilka minut możesz zostać użytkownikiem dlasponsora.com i odnaleźć anonse atrakcyjnych Pań lub Panów, którzy chcą zostać sponsorami bądź szukają sponsora. Celem naszego portalu jest ułatwienie kontaktu osobom o podobnych preferencjach i jesteśmy przekonani o tym, że wśród ogłoszeń zamieszczanych na naszej platformie znajdziesz takie, które sprawi, że świat sponsoringu stanie się Twoim światem.


Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych, dla których Lublin jest docelowym miejscem poszukiwań. Liczne ogłoszenia zamieszczane przez użytkowników ze stolicy województwa lubelskiego bezapelacyjnie pomogą Państwu nawiązać interesującą znajomość. Zapraszamy.