Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse Sponsoring w mieście Pruszków - sponsora szukam, zasponsoruję.

Anonse kobiet poniedziałek 21 listopad 2016
Pruszków, Szukam sponsora

Witam :). Chciałabym poznać tutaj mężczyzne, z którym nie tylko spędze czas dobrze w łóżku, ale równieżz gdzie indziej :). Teraz może powiem coś o sobie. Jestem niedoświadczoną uczennicą ważącą 70 kilogramów przy 165 cm wzrostu. Czekam na odpowiedź ;)).

Anonse kobiet środa 10 sierpień 2016
pruszków, Szukam sponsora

Tak jak w ogłoszeniu. Szukam sponsora. Nie interesuje mnie szybkie nr w aucie. Szukam jednego konkretnego, wymagam higieny i dyskrecji.

Anonse kobiet niedziela 07 sierpień 2016
Pruszków, Szukam sponsora

Cześć :) Szukam towarzysza do miłego spędzenia czasu przy drinku, jeśli jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem, mieszkasz w Pruszkowie, pisz :)

Anonse kobiet wtorek 15 grudzień 2015
Pruszków, Szukam sponsora

Nie mam doświadczenia w takim układzie.Sytuacja finansowa zmusza mnie do tego.Nie mam dużego doświadczenia w seksie nie miałam wielu partnerów. Chciałabym żebyśmy się szanowali I lubili. Jeżeli cię to zainteresowało napisz. O

Anonse kobiet środa 29 kwiecień 2015
Pruszków, Szukam sponsora

Witaj. Jeśli masz 30-45 lat i jesteś mężczyzną poszukującym towarzyszki do rozmów i nie tylko....;) odezwij się Mam 30 lat, jestem zwyczajnie niezwyczajna... :)

Anonse kobiet wtorek 28 październik 2014
Pruszków, Pozostałe

Moje ogłoszenie będzie krótkie ale mam nadzieję że znajdzie swojego odbiorcę. Jestem młodą, atrakcyjną dziewczyną (19 lat), której przydadzą się dodatkowe fundusze na tak zwane zachcianki - kosmetyki, ciuchy, imprezy. Chętnie nawiążę "współpracę" z Panem, kótry jest w stanie zaspokoić moje potrzeby materia...