Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Sponsoring anonse Szczecin - szukam sponsora, zasponsoruję

Anonse kobiet wtorek 10 październik 2017
SZCZECIN, Szukam sponsora

Pogodna, miła, wykształcona kobieta, pozna Pana do stałej relacji, opartej na zaufaniu, przyjażni i szacunku.

Anonse kobiet czwartek 10 sierpień 2017
Szczecin, Szukam sponsora

Cześć . Jestem na pierwszy rzut oka nieśmiałą 22 latką ktora ma chec na poznanie zadbanego męża lub faceta ktory jest juz w zwiazku ;) zalezy mi na dyskrecji. Potajemnych spotkaniach. Brakuje mi ekscytacji i pomocy finansowej na różne przyjemności . Pisz po więcej

Anonse kobiet Podbito: piątek 04 sierpień 2017
Szczecin, Szukam sponsora

Profil dla Panów sponsorujących spotkania erotyczne.Spotkania ze mną są wyłącznie w Szczecinie nie posiadam lokum ,możesz zaprosić mnie do siebie lub hotelu,na spotkaniu proponuję to co zawarłam w tagach,o szczegółach finansowych informuję w wiadomościach lub przez telefon.PROPONUJĘ... wspólna masturbacja ...

Anonse kobiet wtorek 23 maj 2017
Szczecin, Szukam sponsora

Witam Panów ! Zależy mi na higienie,szacunku,dyskrecji,kulturze osobistej. Tylko panowie z klasą, oboje wiemy na czym polega sex i wzajemne umilenie sobie czasu. Szukam mężczyzny do dłuższej relacji opartej na połączeniu przyjaźni i wzajemnej fascynacji. *oczekujesz spotkań bez zobowiązań i bez ingerencj...

Anonse mężczyzn niedziela 19 marzec 2017
Szczecin, Szukam sponsorki

Mam lat 29, jestem szczupły, atrakcyjny, dobrze wykształcony, otwarty na propozycje. Chętnie umówię się na spotkanie, jeżeli jesteś zainteresowana, napisz, sprawdź, a więcej szczegółów opowiem po nawiązaniu kontaktu. Szukam osoby na poziomie, Kobiety która chce spełnić swoje pragnienia z młodym, atrakcyjn...

Anonse kobiet środa 08 marzec 2017
Szczecin, Szukam sponsora

Poszukuję Pana który jest zainteresowany wspólną wymianą dóbr ;-) Jestem młodą, ładną oraz inteligentną blondynką, która potrzebuję odrobinę pomocy.

Anonse kobiet środa 28 grudzień 2016
Szczecin, Szukam sponsora

Sprzedam dziewictwo za 40 tys. 30 tys zaliczki przed stosunkiem. Z wybranym panem najpierw spotkanie na mieście i ustalenie szczegółów. Mogę pokazać zaświadczenie od ginekologa o posiadaniu dziewictwa ;) Tylko poważne oferty jeśli nie zapłacisz tyle nie pisz i nie marnuj mojego ani twojego czasu.

Anonse kobiet niedziela 27 listopad 2016
Szczecin, Szukam sponsora

Poznam kulturalnego pana, z którym nie można się nudzić :) Higiena i dyskrecja na najwyższym poziomie :) Chętnie stały układ. W pierwszej kolejności odpowiadam na wiadomości z konkretną propozycją :) Nie spotykam się na noc.

Anonse kobiet sobota 19 listopad 2016
Szczecin, Szukam sponsora

Witam gorąco, Jestem pogodną trzydziestolatką o dziewczęcym uśmiechu. Jestem wykształcona, inteligentna, mam liczne zaintereowania. Poznam zadbanego mężczyznę, z którym miło spędzę czas. Szukam stałego układu i tylko poważnych propozycji. Nie jestem profesjonalistką.

Anonse kobiet piątek 11 listopad 2016
Szczecin, Szukam sponsora

Witam, szukam Pana do stałego układu, na jasnych zasadach, spotkania 2-3 razy w miesiącu, dyskrecja gwarantowana, wszystko do przegadania w korespondencji emailowej.

Szczecin - szukam sponsora, anonse sponsoring

Szukasz sponsora ze Szczecina lub kobiety z tego miasta, która zostanie Twoją dyskretną przyjaciółką w zamian za sponsoring? Odwiedzając nasz portal masz gwarancję, że Twoje poszukiwania zostaną pomyślnie sfinalizowane!


Anonse dostępne na dlasponsora.com w kategorii Szczecin są bardzo liczne, a przede wszystkim ich autorami są konkretne osoby, tj. bogaci mężczyźni oraz atrakcyjne kobiety w różnym wieku, które chcą wejść w układ sponsorowany. Dlatego też korzystając z naszego portalu z pewnością znajdziesz odpowiedź na swoje oczekiwania, zarówno w kwestii preferencji seksualnych jak i finansowych.


Dołącz do grona naszych użytkowników i poznaj osobę, dla której sponsoring to nie temat tabu, ale interesujące doświadczenie i możliwość realizowania pragnień. Zapraszamy serdecznie.