Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse Sponsoring w mieście Tarnów - sponsora szukam, zasponsoruję.

Anonse kobiet czwartek 24 wrzesień 2015
Tarnów, Szukam sponsorki

Jestem Samotnym Singlem juz od bardzo dawna szukam kobiety ktora Wspomoże finansowo

Anonse kobiet wtorek 01 wrzesień 2015
Tarnów, Szukam sponsora

Witam, Poszukuję jednego konkretnego Pana do spotkań sponsorowanych, który w zamian za kilka spotkań w miesiącu wspomoże mnie finansowo. Szukam stałej relacji. Oczekuję miłego dla obydwu stron dyskretnego układu bez niepotrzebnego ingerowania w życie prywatne, opartego na swoistej przyjaźni i szacunku. W...

Anonse kobiet poniedziałek 25 maj 2015
Tarnów, Szukam sponsora

Witam, Tak jak w tytule poszukuję tą drogą Pana, najlepiej starszego, konkretnego i realnego. Chciałabym wejść w czysto przyjacielską relację. Zaznaczam, iż będzie to mój debiut, dlatego daleko mi do profesjonalizmu. Pozdrawiam serdecznie.

Anonse kobiet wtorek 24 marzec 2015
Tarnow, Szukam sponsora

Hej, Jestem 23 letnią blondynka w okularach , która potrzebuje kasy problemy finnsowe , stąd moje ogłoszenie.. mogę zaproponować loda , loda seks odpada oczekuje dyskrecji :-) Nie jestem typową panienką z burdelu.. Więc jeśli lubisz naturalne kobiety o zwykłej urodzie zapraszam do kontaktu..

Tarnów - szukam sponsora, anonse sponsoring

Nasz portal to platforma dla osób, które pragną poznać sponsorów bądź nimi zostać. Jeśli sądzisz, że sponsoring to coś dla Ciebie i chciałbyś spróbować to musisz odwiedzić dlasponsora.com


Setki atrakcyjnych anonsów dodawanych przez konkretne osoby o zróżnicowanych preferencjach - właśnie to znajdziesz na dlasponsora.com! Nie zwlekaj i dołącz do grona naszych użytkowników, a miasta całej Polski, w tym Tarnów będą stać przed Tobą otworem.


Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy konkretnie myślą o sponsoringu. Z pomocą naszego portalu Wasze oczekiwania zostaną zaspokojone, a realna znajomość, której podstawę stanowi sponsoring stanie się faktem.