Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse Sponsoring w mieście Wrocław - sponsora szukam, zasponsoruję.

Anonse kobiet środa 17 styczeń 2018
Wrocław, Szukam sponsora

Witam wszystkich Panów . Poszukuję sponsora który za spotkanie by płacił . Mogę zaoferować miło spędzony czas np kawiarnia , kino , rozmowy itp. Spotkania odbywały by się w tygodniu . Nie oferuje żadnych stosunków pomiędzy daną osobą .. Kontakt po przez pocztę podaną niżej .

Anonse kobiet środa 17 styczeń 2018
Wrocław, Szukam sponsora

Witam wszystkich Panów . Poszukuję sponsora który spotykał by się ze mną w tygodniu płacił za spotkanie . Mogę zaoferować miło spędzony czas np : wyjścia do - kawiarni - kina - rozmowy itp Nie oferuje żadnych stosunków pomiędzy daną osobą .

Anonse kobiet wtorek 02 styczeń 2018
Wrocław, Szukam sponsorki

Szukam Pani, która będzie mnie sponsorowala. Wiek nie ma znaczenia. Mam 18 lat i nadal się uczę. Jeśli jesteś zainteresowana, to napisz a myślę, że się dogadamy.

Anonse kobiet środa 01 listopad 2017
Wrocław, Szukam sponsora

Jestem atrakcyjną kobietą, szukającą przyjaciela i kochanka. Pragnę spędzić z Tobą niezapomniane chwile pełne rozkoszy. Chcialabym, aby nasza relacja opierała się na obustronnym zrozumieniu i zaufaniu, z kwestia finansowa w tle. Uwielbiam bliskość, wspolne rozmowy oraz dobre wino. Mam nadzieję, że znajdzie...

Anonse kobiet sobota 23 wrzesień 2017
Wrocław, Szukam sponsora

Witaj :-) Poznam niezależnego finansowo mężczyznę, któremu sprzedam swoje dziewictwo :-) Za spotkanie oczekuję 10 tys zł :-) Chętnie utrzymam dłuższą znajomość sponsorowaną. Jestem z Wrocławia . Jeżeli jesteś zainteresowany moją osobowością zapraszam do kontaktu :-)

Anonse kobiet piątek 15 wrzesień 2017
Wrocław, Szukam sponsora

Ruda z dziarą szuka! Szukam Pana do spotkań. Nie posiadam lokum. Kwota jaka mnie interesuje to 300 zł za spotkanie. Odpowiadam tylko na SMS.

Anonse kobiet wtorek 25 lipiec 2017
Wrocław, Szukam sponsora

Witam. Mam 24 lata. Jestem w trudnej sytuacji finansowej. Szukam pana ktory pomoze mi. Zapraszam do mnie.

Anonse mężczyzn poniedziałek 24 lipiec 2017
Wrocław, Zasponsoruję

Witam, Szukam oderwania od codziennej rzeczywistości, spędzenia chwil przepełnionych namiętnością i pożądaniem . Szukam kobiety pięknej znających swoją wartość, o cudownej aksamitnej skórze. Wiem co to dyskrecja i sam jej oczekuje . Preferuje aby spotkanie odbyło się w wynajętym pokoju hotelowym Oczywiśc...

Anonse kobiet poniedziałek 05 czerwiec 2017
WROCŁAW, Szukam sponsora

Szukam sponsora. Straciłam prace i mam problem z znalezieniem kolejnej... rachunki same się nie zapłacą. Potrzebuję kogoś kto będzie chciał mi pomóc stanąć na nogi i odróżni mnie od seks maszyny....

Anonse mężczyzn poniedziałek 29 maj 2017
Wrocław, Zasponsoruję

Zasponsoruję młodą dziewczynę. Interesuje mnie stały układ oparty na wzajemnym szacunku. Więcej szczegółów po kontakcie.

Wrocław - szukam sponsora, anonse sponsoring

Poszukujesz sponsora z Wrocławia? Chciałbyś poznać młodą kobietę z Wrocławia, która w zamian za wsparcie finansowe zostanie Twoją dyskretną przyjaciółką? Jeśli tak to trafiłeś idealnie!


Portal dlasponsora.com to platforma ogłoszeniowa, na której młode kobiety i zamożni mężczyźni ze stolicy Dolnego Śląska mogą nawiązać znajomość. Anonse sponsoring w mieście Wrocław to jedna z naszych najpopularniejszych kategorii, która mówiąc kolokwialnie pęka w szwach od interesujących ogłoszeń, zarówno jeżeli wziąć pod uwagę kategorię zasponsoruję Wrocław jak i szukam sponsora Wrocław. Dlatego też zostając użytkownikiem naszego serwisu masz gwarancję, że dotrzesz do grupy osób z Wrocławia, które szukają dokładnie tego co Ty.


Nie czekaj, zarejestruj się na dlasponsora.com, dodaj lub odpowiedz na ogłoszenie i zacznij realizować swoje fantazje i pragnienia. Gorąco zapraszamy.