Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Anonse w województwie Dolnośląskie

Anonse mężczyzn niedziela 08 kwiecień 2018
Wrocław, Zasponsoruję

Zasponsoruję kobietę w wieku 21 - 27 lat, spotkania 3-4 w miesiącu, żadnych udziwnień, po prostu naturalny sex. Do nawiązania kontaktu na pewno zmotywuje mnie dodatkowe zdjęcie w wiadomości.

Anonse kobiet czwartek 05 kwiecień 2018
Wrocław, Szukam sponsora

Witam. Jestem naturalną, miłą i dyskretną kobietką. Poszukuję kulturalnego, pozytywnego i wyrozumiałego przyjaciela/opiekuna, który pomoże uporać mi się z problemami. Wiecej w wiadomości prywatnej.

Anonse kobiet środa 07 marzec 2018
Wrocław, Szukam sponsora

Jestem wysoką 30 letnią blondynką o delikatnej urodzie. Nawiążę znajomość z żonatym Panem po 40. Nie szukam męża ani chłopaka, a tym bardziej pana z pasją udomowienia swojej potencjalnej kochanki. Jeśli szukasz znajomości opartej na przyjaźni, bez ingerencji w życie codziennie, to prawdopodobnie mamy podo...

Anonse kobiet wtorek 02 styczeń 2018
Wrocław, Szukam sponsorki

Szukam Pani, która będzie mnie sponsorowala. Wiek nie ma znaczenia. Mam 18 lat i nadal się uczę. Jeśli jesteś zainteresowana, to napisz a myślę, że się dogadamy.

Anonse kobiet poniedziałek 18 grudzień 2017
Legnica, Szukam sponsora

Witaj Jestem ładną,wysoką brunetką w wieku 28 lat.Szukam JEDNEGO Pana który ,wzamian za moje towarzystwo pomoże mi finansowo. Bardzo bym chciała móc oprzeć naszą relacje na przyjażni , zaufaniu ,dyskrecji oraz pewnego rodzju przywiązaniu z którego będziemy oboje czerpać dużo czułości. Nie chciałabym abyś...

Anonse kobiet poniedziałek 18 grudzień 2017
Legnica, Szukam sponsorki

Mam 28 lat , jestem wysoka ,ładną ,zadbaną brunetka,włosy za łopatki ,poznam Panią która , wesprze mnie finansowo wzamian za chwile spędzone przy mnie..wiek nie ma dla mnie znaczenia.Proszę tylko o przemyślane oferty -weryfikuje po rozmowie telefonicznej także Paną dziękuję.

Anonse kobiet środa 01 listopad 2017
Wrocław, Szukam sponsora

Jestem atrakcyjną kobietą, szukającą przyjaciela i kochanka. Pragnę spędzić z Tobą niezapomniane chwile pełne rozkoszy. Chcialabym, aby nasza relacja opierała się na obustronnym zrozumieniu i zaufaniu, z kwestia finansowa w tle. Uwielbiam bliskość, wspolne rozmowy oraz dobre wino. Mam nadzieję, że znajdzie...

Anonse kobiet sobota 23 wrzesień 2017
Wrocław, Szukam sponsora

Witaj :-) Poznam niezależnego finansowo mężczyznę, któremu sprzedam swoje dziewictwo :-) Za spotkanie oczekuję 10 tys zł :-) Chętnie utrzymam dłuższą znajomość sponsorowaną. Jestem z Wrocławia . Jeżeli jesteś zainteresowany moją osobowością zapraszam do kontaktu :-)

Anonse kobiet piątek 15 wrzesień 2017
Wrocław, Szukam sponsora

Ruda z dziarą szuka! Szukam Pana do spotkań. Nie posiadam lokum. Kwota jaka mnie interesuje to 300 zł za spotkanie. Odpowiadam tylko na SMS.

Anonse kobiet czwartek 07 wrzesień 2017
Cała Polska, Szukam sponsora

Witam, potrzebuję pomocy przy kupnie prezentu dla chłopaka, niestety nie mogę sobie na to teraz pozwolić i dlatego,że jest to taka sprawa potrzebuję zapewnionej dyskrecji.Czy znajdzie się tutaj kulturalny i starszy Pan gotów wesprzeć mnie delikatnie finansowo za zdjęcia i namiętny seksczat? |Tylko poważnyc...