Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Lista anonsów

Anonse mężczyzn środa 27 grudzień 2017
Warszawa, Szukam sponsorki

Jestem przystojnym dwudziestoletnim studentem który potrzebuje szybko dużych pieniędzy. Przez 12 lat grałem w piłkę więc moje ciało nie jest wielką górą tłuszczu. Zdjęcia wyślę po wcześniejszej wiadomości od Ciebie w której sama się pokażesz

Anonse kobiet sobota 23 grudzień 2017
Katowice, Szukam sponsora

Jestem młodą dziewczyną, nadal się uczę i szukam wsparcia. Jestem nowa w tym świecie i oczekuje dyskrecji i delikatności.

Anonse kobiet sobota 23 grudzień 2017
Warszawa, Szukam sponsora

Szukam sponsora na dyskretne spotkania, możliwe, ze tez na stały układ :) Lubię seks, mam nadzieję, że można to jakoś miło połączyć. Jestem samotną studentką. Czekam na wiadomości :)

Anonse kobiet wtorek 19 grudzień 2017
okolice Obornik Wlkp, Szukam sponsora

Cześć. To moj pietwszy raz takim ogloszeniem ale nie mam wyjścia. Szukam fajnego normalnwgo mezczyzny ktora za miłe towarzystwo rozmowę wsparcie pomoze mi finansowo. Interesuje mnie jeden mezczyzna na stały dyskretny uklad.

Anonse kobiet poniedziałek 18 grudzień 2017
Legnica, Szukam sponsora

Witaj Jestem ładną,wysoką brunetką w wieku 28 lat.Szukam JEDNEGO Pana który ,wzamian za moje towarzystwo pomoże mi finansowo. Bardzo bym chciała móc oprzeć naszą relacje na przyjażni , zaufaniu ,dyskrecji oraz pewnego rodzju przywiązaniu z którego będziemy oboje czerpać dużo czułości. Nie chciałabym abyś...

Anonse kobiet poniedziałek 18 grudzień 2017
Legnica, Szukam sponsorki

Mam 28 lat , jestem wysoka ,ładną ,zadbaną brunetka,włosy za łopatki ,poznam Panią która , wesprze mnie finansowo wzamian za chwile spędzone przy mnie..wiek nie ma dla mnie znaczenia.Proszę tylko o przemyślane oferty -weryfikuje po rozmowie telefonicznej także Paną dziękuję.

Anonse kobiet piątek 15 grudzień 2017
Szczecin, Szukam sponsora

Szukam kogoś przyjaznego do stałego układu. Jeśli kogoś interesują spotkania klimatyczne proszę o wiadomość dokładnie opisującą upodobania - granice sama będę wyznaczać. NIE JESTEM DOMINUJĄCA!

Anonse mężczyzn czwartek 14 grudzień 2017
wieluń, Szukam sponsorki

Witam Miły,sympatyczny 35 latek pozna kobietę która ma dosyć samotnego życia która szuka partnera na całe życie ,gwarantuje miłe spotkanie i inteligętną rozmowę ,jestem facetem o wielu pasjach ,jedną z nich jest gotowanie.

Anonse kobiet środa 13 grudzień 2017
Szczecin,okolice, Szukam sponsora

Jestem 28 letnią sunią, ktora szuka swojego Pana, by moc spelnic jego wszystkie fantazje. Nie interesuje mnie jednorazowy wypad, szukam Pana na stale. Z reguly jestem ulegla, ale mam tez chwile, gdzie lubie podominowac. Moge dla Ciebie zeszmacic sliczna mloda cnotke, moge to zrobic na Tobie, przy Tobie. Op...

Anonse kobiet wtorek 12 grudzień 2017
Rzeszów, Szukam sponsora

Szukam kulturalnego, miłego pana z Rzeszowa lub okolic który zasponsoruje atrakcyjną 20latkę. Czego oczekuję? Higieny, kultury osobistej, poczucia humoru, swobody i szacunku. Co oferuję? Miło spędzony czas, zmysłowy, tradycyjny seks, rozmowa, zrozumienie, przyjaźń, dyskrecję. Pieniądze to dla mnie dodat...