Dlaczego nie możesz znaleźć dziewczyny?

Co prawda Polska to nie Japonia, a więc w Warszawie, Krakowie czy Łodzi nie ma tylu singli co w Tokio, Jokohamie bądź powiedzmy Hiroszimie, ale ciężko nie dostrzec, że sporo Polaków – szczególnie młodych, ma bardzo duży problem z tym, aby znaleźć drugą połówkę. Chcielibyśmy w tym tekście podać kilka wskazówek, dzięki którym być może znajdziemy w najbliższym czasie taką kobietę, z którą spędzimy kilka sympatycznych momentów.

1) Nawet jeżeli natura poskąpiła Tobie urody, wcale nie jest powiedziane, iż to bardzo duża przeszkoda. Oczywiście przy założeniu, że nie startujesz do kobiet znacznie atrakcyjniejszych od siebie, niejako poza swoją ligą – chociaż i tutaj jest bardzo wiele wyjątków. Umówmy się jednak, że takich prawdziwych brzydali nie ma na tym świecie wielu, a czasami nawet brzydota potrafi przyciągać – w większości jesteśmy przeciętniakami. Czyli nawet jeżeli nie jesteśmy wysokimi brunetami z południową urodą i bujną czupryną, nie możemy się poddawać. Pójdźmy do fryzjerki i kosmetyczki – niech coś zrobią z naszymi włosami oraz cerą. Może powinniśmy zmienić swoją garderobę, bo całkowicie nie pasuje do naszego wizerunku? Dobre perfumy również dają bardzo wiele, to trzeba przyznać.

2) Jeżeli jesteśmy przy perfumach, strzałem w dziesiątkę jest psikanie się feromonami, które wbrew pozorom są naprawdę skuteczne. Zostało wielokrotnie dowiedzione, że nawet wstydliwi faceci, którzy kupili feromon w chociażby jednym z sex shopów, nagle zaczęli mieć większe powodzenie u płci przeciwnej. Ciężko powiedzieć jednoznacznie dlaczego tak jest, ile w tym wszystkim zasługi tego, iż najzwyczajniej w świecie staliśmy się bardziej pewni, uwierzyliśmy w siebie, a ile faktycznych cudownych właściwości, ale skoro efekt jest pozytywny, to nie ma sensu deprecjonować drążyć tematu.

3) Pozytywne nastawienie, uśmiech, pogoda ducha. Wiadomo, że trudno, ale jeżeli będziemy się smucili, inni nie będą raczej uśmiechali się do nas. Jeżeli zaś będziemy uśmiechali się do innych, uśmiech często zostanie odwzajemniony. Kobiety nie lubią ponuraków.


Love & desire - horizontal