Jak dbać o swoje włosy?

Jeżeli chcesz podobać się sobie, swojej kobiecie, ale również innym kobietom, po prostu chcesz być atrakcyjnym facetem, bardzo pewnym siebie, bez najmniejszego cienia wątpliwości musisz dbać o swoje włosy. Owszem, najważniejsze jest to, aby regularnie chodzić do dobrego fryzjera, a także myć włosy odpowiednim szamponem – to jest takie minimum, ale nie oszukujmy się. Przecież zależy nam na naprawdę świetnych włosach, a więc fryzjer raz na dwa miesiące i mycie włosów nie wystarczą!

Z całą pewnością trzeba stosować odżywki do włosów – idealna odżywka to taka, która działa dwuetapowo. Czyli z jednej strony odżywka powinna gwarantować połysk włosów, nadać im gęstość i odżywiać, z drugiej zaś, naprawdę istotne jest to, abyśmy zadbali o skórę głowy. Z uwagi na to, iż skóra u mężczyzn jest grubsza, produkuje więcej sebum i posiada więcej gruczołów łojowych, nie możemy o tym zapominać. Po prostu nasze włosy muszą być świeże, czyste oraz zdrowe – to samo nasza skóra. Jeżeli o to nie zadbamy, temat stylizacji włosów nie powinien na ten moment zaprzątać nam głowy. Po co pielęgnować takie włosy, o który póki co nie potrafimy zadbać? Spokojnie, to się powinno niedługo zmienić!

Jeżeli zaś mówimy o stylizacji włosów, na pewno nie możemy sądzić, iż żel do włosów to jedyne rozwiązanie. Wszelkiego rodzaju pasty, spraye, glinki, fluidy czy chociażby pomady są naprawdę godne naszego bardzo dużego zainteresowania. Szczególnie można polecić pastę, która najczęściej występuje w dwóch rodzajach – matująca bądź nabłyszczająca. Pasta matująca stylizuje włosy, zaś nabłyszczająca oprócz tego nabłyszcza ją. Jest oba bardzo elastyczna, doskonale rozprowadza się po włosach. Dobra pasta do włosów sprawi, iż będziemy mogli ujarzmić włosy, utrwalić fryzurę, nie będzie ona sklejona, będziemy mogli zapanować nad swoją fryzurą przez cały dzień. Czyli wystarczy poprawić włosy ręką, aby efekt był zadowalający. Faceci, którzy mają piękną fryzurę przez cały dzień, nawet nocą w klubie, nie są cudotwórcami!


Tribulus - testosteron w tabletkach!