Jak przedłużyć stosunek seksualny?

Sporo mężczyzn ma problem ze zbyt szybkim wytryskiem – to jest bardzo frustrujące; przede wszystkim dla faceta. Oczywiście kobieta także nie będzie zadowolona, bo jednak sfera łóżkowa jest dla przeciętnej pary bardzo istotna, więc seks nie może trwać zbyt krótko, ale jednak normalna partnerka nie pokaże po sobie, iż uznaje swojego mężczyznę za kiepskiego kochanka tylko dlatego, że nie jest w stanie dogodzić jej przez odpowiednio długi okres czasu. Kobiety po prostu nie przepadają za biernością, czyli jeżeli nie będziemy chcieli nic zmienić, zbagatelizujemy problem, wtedy faktycznie partnerka może być zła. Co w takim razie można polecić mężczyznom, którym bardzo zależy na tym, aby ich stosunki seksualne nie trwały tak krótko?

Na pewno trzeba porozmawiać ze swoją kobietą, obgadać problem, z pewnością dojdziemy wtedy do jakichś wniosków. Problem zapewne leży w naszej psychice, a więc powinniśmy zadbać wspólnie o dobrą atmosferę przed seksem oraz w jego trakcie. Warto być również wypoczętym, strzałem w dziesiątkę jest seks po kąpieli, a także krótkiej drzemce.
Partnerka powinna podejść do wszystkiego ze zrozumieniem, nie może jeszcze bardziej stresować swojego faceta. Powinniśmy także częściej współżyć – praktyka czyni mistrza, czyli uprawiajmy dużo więcej seksu, a odczujemy sporą poprawę. Po pewnym czasie nasz seks będzie dłuższy, oczywiście u niektórych facetów może dojść do innego problemu – czyli mają kiepską kondycję, a więc po orgazmie nie są w stanie uprawiać dalej seksu.

Dłuższy stosunek może zapewnić nam długa gra wstępna, gdy będziemy podekscytowani, powinniśmy zatrzymać się na chwilę, dać sobie po prostu kilka sekund wytchnienia. Warto także zmieniać częściej pozycje, czyli jeżeli czujemy, że już dochodzimy, powinniśmy szybko zmienić pozycję. Oczywiście nic za wszelką cenę. Wszystko powinno być na luzie, bo w przeciwnym razie problemy ze zbyt szybkim wytryskiem przemienią się w problemy z erekcją i strachem przed zbliżeniami seksualnymi…


orgasm control