Masaż erotyczny

Masaż to wspaniała sprawa! A co dopiero masaż erotyczny. Możemy mieć całkowitą pewność – zarówno jeżeli jesteśmy kobietami, jak i facetami, że jeżeli sprawimy swojemu partnerowi taką niespodziankę, to znaczy zrobimy masaż erotyczny, będzie pod wieloma wrażeniem. Będzie prosił o więcej! Tutaj naprawdę nie ma podziału na płeć, i kobiety, i mężczyźni, bardzo lubią być masowani. Chociaż i bycie masażystą jest bardzo przyjemne…

Masaż erotyczny pozwala się odprężyć, zwiększa libido, jest wspaniałą grą wstępną. Wielu facetów, którzy są zestresowani, cierpią na chroniczny stres, zapracowanie, brak czasu, a co za tym idzie, ich seks jest mniej udany, być może nawet mają coraz częściej problemy z potencją, musi po prostu poprosić swoją partnerkę o wykonanie masażu. To bardzo odprężające, do tego nie denerwujemy się, gdy na samym początku igraszek nie dostaliśmy erekcji. Gdy erekcja przyjdzie, a na pewno przyjdzie, będziemy mogli przejść do dania głównego.

Warto kupić olejek do masażu, nie może być on lepki, niech będzie płynny i śliski. Trzeba wywietrzyć pomieszczenie, w którym będziemy masowali partnera, zapewne chodzi o sypialnię, warto postarać się o włączenie nastrojowej muzyki, zapalenie lampek czy chociażby kadzidełek. Sami najlepiej wiemy co lubimy, co lubi nasza miłość, a na co mamy uczulenie. Warto zadbać o swoje paznokcie, nie mogą ranić ciała naszego partnera! Oczywiście konieczna jest kąpiel, najlepiej wspólna, musimy być czyści i świeży, to nie ulega wątpliwości.

Potem wystarczy działać instynktownie – masaż erotyczny nie jest trudny, szczególnie jeżeli wszystko będziemy robić z uczuciem. A tak na pewno będzie, w końcu masaż erotyczny robimy osobie, którą kochamy. A skoro kogoś kochamy, to powinniśmy także się go słuchać – wsłuchiwać się w jego wskazówki, dzięki czemu masaż będzie jeszcze bardziej udany.


Yohimbe - afrykańskie pobudzenie