Szukasz sponsora? Anonse sponsoring

Wyszukiwanie zaawansowane

Bezpieczeństwo w sieci

Portal dlasponsora.com w 100% chroni Twoje dane!

Troska o bezpieczeństwo w zawieraniu znajomości za pośrednictwem medium jakim jest Internet jest bardzo ważna. Oczywiście istotą naszego portalu jest ułatwieni wszystkim Użytkownikom nawiązania kontaktów z osobami o tych samych upodobaniach, aczkolwiek w każdej nowej relacji jest wskazana ostrożność.


Korzystając z portalu dlasponsora.com mają Państwo gwarancję, że żadne informacje, których sami nie udostępnicie nie zostaną przekazane innym osobom. Nie udostępniamy adresów e-mail, numerów telefonów ani innych danych. Zapewnienie maksymalnej ochrony danych naszych Użytkowników to dla nas priorytet i dlatego mogą być Państwo pewni, że z naszej strony żadne informacje nie zostaną przekazane absolutnie nikomu.


Zależy Ci na pełnej dyskrecji i anonimowości?

Już wiesz, że nasz portal nie udostępni nikomu informacji na Twój temat, ale warto abyś również sam zadbał o swoje bezpieczeństwo. Tylko od Ciebie zależy jakie informacje zamieścisz w swoim anonsie. Bądź rozsądny. Zakładając konto na naszym portalu skorzystaj z adresu e-mail, który nie zawiera informacji o Twoim nazwisku, adresie czy innych danych, których nie chcesz ujawniać. Najlepiej załóż zupełnie nową skrzynkę mailową, która będzie wolna od prywatnych informacji czy obciążona założonymi wcześniej kontami na portalach społecznościowych. Dzięki temu nikt nie będzie mógł zdobyć informacji na Twój temat.