Zabawki erotyczne – czy warto je stosować?

Sprzedaż zabawek erotycznych bardzo szybko rośnie w naszym kraju. Po prostu Polacy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że warto wprowadzić do swojego życia seksualnego nieco urozmaicenia. Jeszcze nie tak dawno temu stosowanie sex zabawek było tematem tabu, w sumie nadal poniekąd jest, ale to się jednak bardzo szybko zmienia. Coraz częściej kochankowie w Polsce wprost nie mogą wyobrazić sobie współżycia seksualnego bez gadżetów. Oczywiście nie można popadać w przesadę, bo jednak pejcze erotyczne czy wibratory powinny być tylko i wyłącznie dodatkiem, swoistym urozmaiceniem. Warto wyjmować je z szafy, ale nie za każdym razem.

Czyli w bardzo dużym skrócie – ależ oczywiście, że warto kupić jakąś zabawkę erotyczną! Są dwie możliwości – zrobimy to sami, albo najzwyczajniej w świecie zdecydujemy się na wspólne zakupy. W obu przypadkach szczera i otwarta rozmowa jest bardzo istotna, bo przecież jeden z partnerów może nie być gotowy na wibratory, pejcze, nie wspominają o kulkach analnych. Generalnie jest jednak tak, że nawet bardziej powściągliwi ludzie, podchodzący do wszystkiego mocno konserwatywnie, dają się szybko przekonać. To po prostu coś bardzo przyjemnego, coś dającego wielkie spełnienie! Nie łamiemy żadnych zasad, nikomu nie robimy krzywdy, nie grzeszymy!

Gdzie warto zaopatrzyć się w sex zabawki? W sumie Internet to najlepsze miejsce – jest większy wybór zabawek erotycznych niż w typowych sklepach, do tego cenowo wygląda to wszystko atrakcyjniej. Nie wspominając o tym, że odpada uczucie dyskomfortu oraz wstydu.

Komu szczególnie można polecić zabawki erotyczne? Tak naprawdę wszystkim ludziom – niezależnie od wieku, upodobań łóżkowych, stażu związkowego, etc. Niby można powiedzieć, że jeżeli dopiero poznajemy ciało swojego partnera, daleko nam do znudzenia się nim, to sex zabawki nie są potrzebne, bo przecież poradzimy sobie w naturalny sposób. Tak się tylko mówi, przecież warto mieć jeszcze więcej przyjemności z seksu!


intymnosc