Zalety seksu tantrycznego

Jeżeli masz stałego partnera, współżyjecie dłuższy czas i najzwyczajniej w świecie szukasz nowych pomysłów na urozmaicenie swojego życia seksualnego, bez najmniejszego cienia wątpliwości musisz zainteresować się bardziej seksem tantrycznym. Nie wydaje się, aby temat był specjalnie kontrowersyjny, a więc jeżeli zaproponujesz partnerowi uprawianie seksu tantrycznego, nie powinno być większych problemów. Jedyny problem to co najwyżej ignorancja, brak wiedzy naszego kochanka, który najzwyczajniej w świecie może nie wiedzieć tego, czym tak naprawdę jest ten rodzaj uprawiania miłości. Warto zatem wytłumaczyć w kilku słowach, czym jest seks tantryczny, a także wymienić najbardziej znaczące zalety skorzystania z naszej propozycji…

Seks tantryczny, w bardzo dużym skrócie, polega na duchowym, ale również cielesnym zespoleniu kobiety oraz mężczyzny. W trakcie łóżkowych igraszek dochodzi do uaktywnienia wszystkich zmysłów, główna rozkosz niejako eksploduje w naszej głowie. Z głowy zaś, energia jest przenoszona na ciało, przez co aż kipimy w rozkoszy. Coś wspaniałego, coś co zapewne będziemy chcieli powtarzać wielokrotnie! Szczególnie kobiety powinny być zainteresowane takim sposobem uprawiania miłości, a to dlatego, że to one z reguły bardziej dostrzegają niefizyczny wymiar seksu – bardzo zależy im nie tylko na przyjemnościach fizycznych, ale także na duchowych. Brak intymności jest w stanie zabić każdy związek, a trzeba przyznać, iż seks tantryczny pod tym względem jest wspaniały. Oczywiście jeżeli czujemy prawdziwą więź ze swoim kochankiem, nie jest to przypadkowa osoba albo taki człowiek, do którego nasze uczucie już dawno się wypaliło. Seksuolodzy, do których przychodzą pary uskarżające się na kiepskie pożycie, wzajemną oziębłość, często polecają właśnie seks tantryczny.

Nie da się także ukryć tego, że seks tantryczny trwa kawał czasu, a więc musimy postarać się wygospodarować więcej chwil na miłość. Naprawdę warto, bo to jednak jedno z najwspanialszych uczuć.


Belover Aqua 336x280